خدمات سئو

پس از طراحی وب سایت برای رونق هر کسب و کاری لازم است که خدمات سئو سایت در موتورهای جستجو را دریافت کند تا بازدید وب سایت افزایش یابد و توسط مخاطب دیده شود. از آنجایی که اکثر کاربران از موتور جستجوی گوگل برای یافتن سایت مورد نظر خود استفاده می کنند، مهم ترین ابزار ارگانیک برای جذب بازدیدکننده، بهبود سئوی وب سایت به منظور افزایش رتبه و بازدید از وب سایت و صعود به صفحه اول است.

از نتایج جستجوی گوگل

برندسازی مناسب در کنار افزایش بازدید از سایت و بهبود سئو و رتبه الکسا باعث جذب بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتری و در نتیجه رونق کسب و کار بیشتر می شود. اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود از طریق فروش آنلاین و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، استفاده از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی وب رامش در بهینه سازی وب سایت و سئو انتخابی هوشمندانه برای بهبود رتبه الکسا و ورودی بیشتر گوگل است. برای سایت و وبلاگ شما لازم به ذکر است در پروژه های طراحی سایت وب رامش علاوه بر ارائه مشاوره رایگان سئو، جدیدترین روش ها و ابزارهای تحلیل سئو به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد که شروع بسیار خوبی برای افزایش بازدید واقعی و انجام سئو حرفه ای می باشد. سئوی سایت اجرای روش های هوشمند برای افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل است که باعث افزایش بازدید سایت می شود. مواردی که بر سئو و بهینه سازی سایت تاثیر می گذارد را می توان به دو دسته کلی خدمات سئو داخلی و بهینه سازی خارج از سایت تقسیم کرد.

به طور کلی مسائل مهم سئوی داخلی وب سایت عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کدنویسی، سرعت بارگذاری صفحه، ساختار صفحه، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار دادن محتوا در صفحه و …) و محتوا. از سایت و در نهایت کلمات کلیدی مورد استفاده در محتوای سایت. کارشناسان بهینه سازی وب سایت در وب رامش پس از برگزاری جلسه مشاوره سئو، بررسی کامل وب سایت شما از نظر طراحی و محتوا و بررسی ایرادات احتمالی آن را در دستور کار قرار داده و پس از آنالیز و آنالیز وب سایت و رقبا، استراتژی لازم را اتخاذ می کنند. برای افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه کلمات کلیدی را پیشنهاد می کنند. در برخی موارد برای حصول نتیجه قطعی نیاز به طراحی مجدد وب سایت به صورت حرفه ای است و این موضوع و دلایل آن در جلسه مشاوره سئو سایت توسط کارشناسان ما بررسی و پیشنهاد می شود و در صورت نیاز پروژه طراحی مجدد وب سایت انجام می شود. دوباره طراحی شود تا به نتیجه دلخواه برسد. شرکت کدهای وب مسئولیت را بر عهده می گیرد.

مشاوره و تحلیل سئو سایت WebRomes

برای شروع بهینه سازی سایت باید قدم های درست و مطمئنی بردارید. اولین قدم دریافت مشاوره سئو است. کارشناسان سئو و بهینه سازی کد وب سایت شما را تحلیل و بررسی می کنند و در نهایت یک پروپوزال و گزارش سئو از وضعیت وب سایت شما تهیه می کنند. در این گزارش سایت شما از نظر سئوی داخلی، سئو خارجی و تمامی موضوعات مرتبط با سئو فنی تحلیل می شود.

گزارش تحلیل کد وب سئو

1. در این گزارش از 5 اکانت پریمیوم Ahrefs، Moz، Semrush، Alexa و Kwfinder و نرم افزارهای مختلف استفاده شده است.

2. در این گزارش جدا از تحلیل ابزاری، نظرات تخصصی تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ وب کد به طور کامل بیان خواهد شد.

3. در این گزارش از نمودارها، جداول و تصاویر مختلفی که حاوی تحلیل وضعیت سایت است استفاده شده است.

4. تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف وب سایت شما و توضیح استراتژی سئو سایت

5. این گزارش بین 15 تا 20 صفحه در قالب PDF تهیه شده است.

6. زمان مورد نیاز برای تهیه و تکمیل این گزارش 5 روز کاری خواهد بود.

7. هزینه تهیه این گزارش جامع مناسب و مقرون به صرفه بوده و امکان خرید اینترنتی آن وجود دارد.

8. جهت دریافت مشاوره کامل به همراه سفارش گزارش تحلیل سئو، جلسه مشاوره سئو حضوری یا تلفنی قابل خرید می باشد.

9. در صورت خرید این بسته و عقد قرارداد سئو سایت با وب کد، هزینه این بسته از قرارداد شما کسر خواهد شد.